Ужгородські дитсадки отримали другий транш кухонного обладнання


Кухонне обладнання для ужгородських дитсадків

Як ми вже повідомляли, нове професійне кухонне обладнання дитячі садки Ужгорода отримують у рамках грантового проекту від уряду Японії. 26 квітня 2016 року приїхала перша партія обладнання – 15 м’ясорубок, стільки ж електроплит, 11 жарових шаф, 11 електросковорідок на загальну суму 594,2 тисячі гривень.

10 травня привезли ще 32 одиниці техніки – 17 котлів (на 60-100 літрів) та 9 морозильних шаф і 7 холодильних шаф. Загалом на 670,6 тис. грн.

“Цей проект надзвичайно важливий для міста, адже йдеться про харчування, а отже здоров’я наших діток”, – сказав міський голова Богдан Андріїв, відзначаючи роботу, проведену громадським активістом, керівником грантового проекту – Миколою Яцковим.

Нагадаємо, проект «Покращення санітарних умов у дитсадках міста Ужгород» виконується Карпатським агентством прав людини «Вестед» за партнерської участі управління освіти Ужгородської міської ради і реалізується в рамках Програми безвідплатної допомоги “КУСАНОНЕ”, яка спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Загалом кухні 26 дитячих дошкільних закладів Ужгорода отримають сучасне професійне обладнання українського виробництва на суму 1,4 млн. грн, повідомили на сайті Ужгородської міськради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ стали переможцями літературного конкурсу
Наступний Берегівський район - рейтинг шкіл за результатами ЗНО