Ужгородські поліціянти зустрілися зі студентами коледжу культури і мистецтв (фото)


Поліціянти в Ужгородському коледжі

У рамках проекту «Школа юних помічників поліції Закарпаття», що ініційований Головним управлінням Національної поліції, представникирізних служб обласної поліції у новому форматі  провели роз’яснювальну роботу зі студентами першого курсу Ужгородського коледжу культури та мистецтв.

Правоохоронці  розповіли першокурсникам про найпоширеніші правопорушення, які вчиняють їхні однолітки, застерегли від протиправних дій і попередили про відповідальність, яка настає через зневажання Законом. А також розповіли про проблему наркоманії та  правила дорожнього руху.

Старший інспектор сектору превентивної діяльності  Андрій Курта (який опікується підлітками) під час виступу роз’яснив першокурсникам норми чинного законодавства. Бесіда мала правову тематику, адже знання своїх прав і обов’язків, дотримання законів є важливою умовою щасливого майбутнього.  Під час бесіди правоохоронець пояснив про права та обов’язки дітей, порядок звернення у разі порушення їх законних інтересів. Також  поліцейський надав кілька порад про поводження з підозрілими предметами. Виступ у формі діалогу був розбавлений показовим відеороликом “Стоп наркотик”, що відзнятий на реальних подіях та з реальними людьми. У відеострічці підлітки мали можливість переглянути ті життєві ситуації, в яких можуть опинитися підлітки, вживаючи наркотики. Також не оминули і питань про вживання алкоголю та тютюну. Тему для спілкування обрали не випадково, адже вона гостро стоїть в багатьох країнах.

Перед студентами ужгородського коледжу виступає оркестр

Андрій Курта  наголосив, що деякі молоді люди вважають наркоманію розвагою, але вони навіть не підозрюють, яку небезпеку приховує у собі таке дозвілля, які наслідки спричиняє та до яких життєвих трагедій призводить. Їм здається, що будь-якої миті вони можуть покинути вживати наркотики, проте це – залежність, яку майже неможливо побороти.

Лекція переросла у жваву дискусію. Підлітки не зупинилися тільки на окресленій тематиці зустрічі. Їх цікавило, яка відповідальність настає за висловлювання брутальною лайкою, паління у громадських місцях. На ці та інші запитання учні одразу отримували повну відповідь.

Під час зустрічі з поліціянтами

«Першокурсники вже вважають себе дорослими і самостійними. У багатьох із них виникає бажання спробувати те, що заборонено: спиртні напої, сигарети чи навіть наркотики. І тому наша спільна мета – вберегти дітей від вчинення протиправних дій, привчити їх до здорового способу життя», – підкреслив підполковник поліції.

Про безпеку дорожнього руху та поводження в транспорті розмову зі студентами вела старший інспектор Лідія Мацецька. Правоохоронець  нагадала учасникам заходів про необхідність неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, розповіла, як безпечно поводитися на вулицях. А також звернула увагу дітей на правила поведінки на дорозі у темну пору доби. Адже велика кількість людських жертв та травм відбувається внаслідок порушень норм цих правил.

Весь цей захід супроводжувався музикою, яку подарував дітям оркестр поліції. Діти зрозуміли наскільки багатогранна робота правоохоронців у поліції.

Викладачі коледжу висловили велику вдячність правоохоронцям за проведену лекцію та домовились про наступну зустріч, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві планують реалізувати проект, який розробили школярі
Наступний Циганська школа в Берегові. Фоторепортаж