Ужгородські школярі побували на філфаку УжНУ (відео)


Ужгородські школярі на філологічному факультеті УжНУ
Ужгородські школярі на філологічному факультеті УжНУ

У рамках Шевченківських днів на українському відділенні філологічного факультету УжНУ відбувся також День відкритих дверей.

Ознайомитися з життям факультету завітали учні Ужгородської лінгвістичної гімназії ім. Тараса Шевченка та Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Школярі мали можливість не тільки подивитися святкову програму, а й самі взяли в ній участь.

Завідувач кафедри української літератури, професор Валентина Барчан ознайомила гостей із життям філфаку як одного з найстарших підрозділів УжНУ, окреслила суть навчальної програми для українських філологів та зацікавила майбутніх студентів можливістю наукового і творчого розвитку.

Про інший бік студентського життя розповіла громадський декан факультету Марія Якубишин:

«Навчання на філологічному – це не лише книги, конспекти, пари. Наша молодь живе надзвичайно різноманітним та захопливим життям. Екскурсії, флешмоби, літературні вечори, зустрічі з відомими й цікавими людьми – це все про нас!». Як підтвердження своїх слів студентка запропонувала всім присутнім подивитися відеоролик студентського дозвілля філфаку.

Доцент кафедри української літератури Оксана Тиховська також наголосила на тому, що їхні студенти постійно беруть участь у сучасних, нерідко унікальних проектах і шоу, пробують себе в нових іпостасях та образах. Відтак гості мали нагоду переглянути презентацію фольк-шоу «Віднова».

Наостанок заступник декана філфаку Оксана Кузьма побажала майбутнім абітурієнтам завжди легко підкорювати життєві вершини й упевнено простувати до здійснення всіх своїх мрій.

Після офіційної частини школярі мали нагоду поспілкуватися зі студентами й викладачами, відвідати виставку творів Кобзаря, яку підготували працівники Наукової бібліотеки УжНУ, та здійснити екскурсію філологічним факультетом.

Юлія Шипович,
фото, відео Роберта Паппа
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу побували в музеї закарпатського художника А.Коцки (фото)
Наступний Ужгородські вчені розповіли про міфи й реалії переселення угорців за Карпати