Ужгородські школярі поїдуть до Євросоюзу як посли миру


посли миру

В Ужгороді учні 3-ої та 4-ої школи долучилися до загальноєвропейської акції «Діти за мир у всьому світі». Ідея акції з’явилася в Івано-Франківську, звідки розповсюдилася по всій країні.

Українські школярі виготовляють символ миру – голубів із синьо-жовтими стрічками, на котрих пишуть побажання своїм європейським ровесникам. Потім цих голубів клеять на карти, що відповідають одній європейській країні.

Ужгородські школярі вибрали Чехію та Словаччину. Коли карти будуть готові, діти повезуть їх до сусідніх країн, де обміняються такими символами зі своїми ровесниками.

Ужгордські школярі - посли миру
Ужгордські школярі – посли миру

Організатором акції виступили відомі українці, серед яких і співачка Катя Бужинська.

«Цей проект «Діти за мир в усьому світі» покликаний показати, що наша держава не хоче війни. Ми хочемо привернути увагу європейського суспільства до України, до наших дітей. Крім того, школярі налагодять між собою контакт. Бо діти із 35-и країн обміняються картами миру із побажаннями одне одному», – розповіла журналісту GalagovTV Катя Бужинська.

Після обміну картами, їх всіх повезуть до української столиці, де складуть, як пазл, єдину карту Європи. Це планують зробити на Софіївській площі на Міжнародний день захисту дітей. Таким чином всі європейські діти долучаться до святкування дня дітей в Україні та виголосять єдине бажання – досягнення дорослими миру на Землі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді функціонує єдиний дитячий садок санаторного типу
Наступний В українських студентів буде ще одне свято - міжнародний день спорту