28 жовтня в місті Кременчуці відбулася командна учнівська олімпіада з інформатики. Організатором змагання виступив широко знаний не тільки в Україні, а й у світі фахівець Валентин Мельник.

Олександр Сентипал, Сергій Вапнічний та Мартін Лешко під час нагородження
Олександр Сентипал, Сергій Вапнічний та Мартін Лешко під час нагородження

У змаганні взяло участь 27 команд з різних куточків України. Ужгород представляли відразу два колективи. Перший був сформований з учнів Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів – Андрія Симкіна (10 кл.), Василя Меренича (10 кл.) та Владислава Бочка (11 кл.). Другу команду склали 10-класник Ужгородської класичної гімназії Олександр Сентипал та учень 7-го класу Ужгородської ЗОШ №12 Мартін Лешко. Тренер обох команд – викладач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Ужгородського університету Сергій Вапнічний.

Приємно відзначити, що команді, сформованій із молодших учасників, вдалося дати бій усім старшим товаришам і вибороти бронзові медалі. Це означає, що підростає добра зміна, яка продовжить робити відомим Закарпаття в царині олімпіадної інформатики.

Валентин Мельник та Мартін Лешко
Валентин Мельник та Мартін Лешко

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородським студентам розповіли про втрати України у Другій світовій війні (фото)
Наступний Ужгородським учителям української розповіли про вікову психологію дітей