Спортсмени з УжНУ перемогли на чемпіонаті світу в Португалії


Спортсмени УжНУ в Португалії

З 12 до 15 травня в португальському Порту відбувався Чемпіонат світу серед студентів ВНЗ з гирьового спорту. УжНУ на цих змаганнях представляла молодь, яка на першості України в лютому показала високі результати і зуміла вибороти путівки на всесвітні змагання.

Честь нашого університету захищали четверо спортсменів: троє студентів факультету здоров’я людини (п’ятикурсниця Наталія Бенко, четвертокурсник Павло Росоха і третьокурсник Микола Прокоп), а також заступник декана з навчально-виховної роботи юридичного факультету Вадим Рошканюк, який виступив на чемпіонаті Європи серед ветеранів, що відбувався в цей самий час, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Цьогорічний чемпіон України серед ветеранів виступав у категорії до 70 кг, наш викладач зумів виконати 59 повторень у поштовху двох 24-кілограмових гир за довгим циклом, поліпшивши особистий рекорд на 4 підйоми і ставши чемпіоном Європи серед ветеранів 2016 року.

Естафету вдалих виступів перейняли наші студенти. У категорії до 65 кг за медаль боровся третьокурсник Микола Прокоп. У гідній боротьбі з результатом 61 підйом він посів другу сходинку п’єдесталу пошани. Це перший його виступ на змаганнях такого рівня – і срібна медаль у скарбничці. Напружені і правильно методично розроблені тренування дали бажаний результат!

У категорії до 80 кг наш університет і Україну представляв студент 4-го курсу Павло Росоха. Досвідчений спортсмен уже вдруге бере участь у змаганнях такого рівня. Нагадаємо, торік на всесвітніх студентських змаганнях в місті Печ (Угорщина) Павло через брак досвіду не зумів упоратися з нервовим напруженням і показати очікуваний результат. Цього ж року наполегливі тренування і досвід дозволили нашому студенту вибороти ІІ місце, з чим ми його і вітаємо. Тож перший день змагань завершився з активом у три медалі.

Другого дня змагань виступала ще одна представниця факультету здоров’я людини УжНУ – п’ятикурсниця Наталія Бенко, яка змагалася у ривку гирі. У ваговій категорії до 70 кг Наталія не мала собі рівних. Тож із результатом 154 підйоми наша спортсменка стала чемпіонкою світу серед студентів.

Варто відзначити, що за підготовку спортсменів відповідав їхній тренер – випускник факультету здоров’я людини 2015 року Микола Гичка.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Цікаві і важливі події в УжНУ за тиждень (відео)
Наступний Ужгородські туризмознавці вибороли призові місця на олімпіаді у Чернівцях