Ужгородські студенти досягли високих результатів на конкурсі у Словаччині (фото)


Учасники конкурсу у Свиднику

На початку березня 2017 року три команди Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяли участь у ХІІІ  Міжнародному огляді віртуальних фірм, який щороку проводить Торговельна академія  м.Свидник (Словаччина).

Студенти  спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» Олександра Свисюк, Олександр Брунцвик та Марія Фроляк представляли фірму «Левеня». Рекламували  дитячі іграшки українського виробника.  Нагороджені  дипломами   «Strieborne pasmo» та єдині в номінації за найкращий каталог.  Конкурсантів  готували  викладач С.М.Кічера та  майстри виробничого навчання А.Ю.Пересоляк і Т.М.Долинай.

Студенти УТЕК КНТЕУ у Свиднику

Здоровий спосіб життя та корисні харчові продукти пропагували студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» Олександра Шелепець, Наталія Грицан, Мар’яна Шийка, Юлія Халахан представляли  фірму «Goodbye Fat» і були відзначені дипломом  «Bronzove  pasmo». Підготувала команду викладач С.М.Голубка.

Словацька "Маркіза" знімає сюжет

Диплом  «Strieborne pasmo»   отримали студенти спеціальності  «Туристичне обслуговування» за представлення фірми «Ужгород Тур». Представники   віртуальної фірми  пропонували екскурсію для  ознайомлення з архітектурними зображеннями – (маскарон) на історичних будівлях м.Ужгород.    Склад команди: Марія Кіш, Діана Сайкевич, Ніка Гартл. Успіху досягли завдяки майстру виробничого навчання О.І.Федоровій, допомагала  викладач Л.М.Пинзеник.

Конкурсанти

У досягненні успіхів студентам сприяли  викладачі іноземних мов  Н.М.Яковець,  І.І.Павлюк, І.І.Габані.

Студенти УТЕК у Словаччині

Співпраця дирекції, викладачів та студентів дала можливість достойно представити Ужгородський торговельно-економічний коледж на міжнародному рівні.

Диплом

В інтерв’ю словацькому телебаченню «Markiza» Марія Макутова, керівник об’єднаної школи, розповіла про багаторічні дружні відносини між навчальними закладами  Свидника та Ужгорода.  Від   імені адміністрації коледжу Г.М.Данко, через   українське  радіо Словаччини, висловила вдячність керівництву та організаторам конкурсу за запрошення та надану можливість брати участь у конкурсі.

                                                                                             Г.М.Данко,
заступник директора
з навчально-виробничої роботи
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В ужгородській школі встановили сучасну систему відеоспостереження (відео)
Наступний Студенти УжНУ мають заняття з бойовою технікою у військовій частині