Ужгородські студенти побували на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності


Студенти УТЕК та УТЕІ у Львові

20-21 жовтня 2016 року студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом зі студентами Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ відвідали Львівський міжнародний форум індустрій туризму та гостинності. Захід тривав 2 дні, і за цей час екскурсанти мали змогу ознайомитися з тонкощами своєї майбутньої професії.

Для студентів спеціальності «Готельне обслуговування» була представлена спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес». Проведено навчальну конференцію, на якій молодь дізналася, як правильно бронювати номер готелю в режимі онлайн, а також всі «за» і «проти» щодо цієї системи. Вони мали змогу побачити макети готельно-оздоровчих комплексів, довідалися, як правильно облаштовувати готель, побачили макети різних круїзних лайнерів, ознайомилися з різними готельними комплексами України.

Під час майстер-класу

Студентам спеціальності «Виробництво харчової продукції» був проведений пізнавальний семінар. Була представлена виставка «Готельний та ресторанний бізнес», де студенти знайомилися з секретами своєї професії. Для них провели майстер-клас від шеф-кухаря львівського ресторану «Прага» Руслана Сорочинського, після чого всіх охочих запросили скуштувати витвір кухаря, і слухачі семінару з радістю спробували запечену диню в беконі. Також провели майстер-клас із виготовлення різних коктейлів.

Екскурсія студентів УТЕК та УТЕІ по Львову

Завдяки такому заходу майбутні кухарі і готельєри більше дізналися про важливість обраної професії в сучасному житті, довідалися про туристичні можливості України, а також про різні світові тури.

Виражаємо вдячність викладачам УТЕК КНТЕУ Аллі Михайлівні Медяник та Анні Михайлівні Денчилі у організації та проведенні поїздки.

Діана Риган,
студентка УТЕК КНТЕУ,
для Освітнього порталу Закарпаття

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Майже половина ужгородських школярів залишаться без осінніх канікул (відео)
Наступний Ужгородське управління освіти оприлюднило інформацію про терміни канікул у навчальних закладах