Ужгородські студенти побували на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності


Студенти УТЕК та УТЕІ у Львові
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

20-21 жовтня 2016 року студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом зі студентами Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ відвідали Львівський міжнародний форум індустрій туризму та гостинності. Захід тривав 2 дні, і за цей час екскурсанти мали змогу ознайомитися з тонкощами своєї майбутньої професії.

Для студентів спеціальності «Готельне обслуговування» була представлена спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес». Проведено навчальну конференцію, на якій молодь дізналася, як правильно бронювати номер готелю в режимі онлайн, а також всі «за» і «проти» щодо цієї системи. Вони мали змогу побачити макети готельно-оздоровчих комплексів, довідалися, як правильно облаштовувати готель, побачили макети різних круїзних лайнерів, ознайомилися з різними готельними комплексами України.

Під час майстер-класу

Студентам спеціальності «Виробництво харчової продукції» був проведений пізнавальний семінар. Була представлена виставка «Готельний та ресторанний бізнес», де студенти знайомилися з секретами своєї професії. Для них провели майстер-клас від шеф-кухаря львівського ресторану «Прага» Руслана Сорочинського, після чого всіх охочих запросили скуштувати витвір кухаря, і слухачі семінару з радістю спробували запечену диню в беконі. Також провели майстер-клас із виготовлення різних коктейлів.

Екскурсія студентів УТЕК та УТЕІ по Львову

Завдяки такому заходу майбутні кухарі і готельєри більше дізналися про важливість обраної професії в сучасному житті, довідалися про туристичні можливості України, а також про різні світові тури.

Виражаємо вдячність викладачам УТЕК КНТЕУ Аллі Михайлівні Медяник та Анні Михайлівні Денчилі у організації та проведенні поїздки.

Діана Риган,
студентка УТЕК КНТЕУ,
для Освітнього порталу Закарпаття

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Майже половина ужгородських школярів залишаться без осінніх канікул (відео)
Наступний Ужгородське управління освіти оприлюднило інформацію про терміни канікул у навчальних закладах