Ужгородські студенти та викладачі взяли участь у міжнародному конкурсі WORLDSKILLS UKRAINE (фото)


Учасники конкурсу, УТЕК КНТЕУ
Учасники конкурсу
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

З 31 жовтня по 3 листопада 2016 р. вперше в Україні відбувся конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE. На урочистому відкритті з привітальним словом виступили прем’єр-міністр України В.Б.Гройсман, міністр освіти і науки України Л.М.Гриневич, представникWORLDSKILLS від європейської організації, а також багато відомих шеф-кухарів із різних країн світу.

Основним організатором конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE був Київський національний торговельно-економічний університет. Учасниками та експертами стали 18 команд-представників навчальних закладів із різних регіонів України.
Оцінювання робіт під час конкурсу

Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ за професійною компетенцією «Кулінарне мистецтво» в складі команди від Закарпатської області представляли студентка ІV курсу Олександра Суботіна та викладач спецдисциплін Маріанна Михайлівна Пічкар.

Учасники від УТЕК КНТЕУ - Олександра Суботіна та Маріанна Пічкар
Учасники від УТЕК КНТЕУ – Олександра Суботіна та Маріанна Пічкар

Лідером команди для участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE від Закарпатської області була Людмила Борисівна Горячова, яка вміло організовувала команду учасників у складі чотирьох конкурсантів та експертів компетенцій «Кулінарне мистецтво», «Ресторанний сервіс», « Перукарське мистецтво» та « Технології моди».

Роботи учасників УТЕК

Завдання учасників полягало у приготуванні, презентації та подачі фуршетної закуски, основної страви та десерту в розмірі 2-х порцій за обмежений час. Усе це відбувалося на виду у гостей виставкового центру, експертів та поважних членів журі.

Переможниця від УТЕК КНТЕУ

Конкурс проходив у виставковому центрі Експоплаза, де учасники та експерти могли також побачити багато виставкових експонатів з кондитерської майстерності, а також стати учасником багатьох майстер-класів від світових кухарів.

Маріанна Пічкар,
голова циклової комісії технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Мукачівському аграрному коледжу виповнилося 70 років
Наступний Закарпатський археолог розповів про наукові напрацювання на конференції в Пряшеві