Ужгородські студенти та викладачі взяли участь у міжнародному конкурсі WORLDSKILLS UKRAINE (фото)


Учасники конкурсу, УТЕК КНТЕУ
Учасники конкурсу

З 31 жовтня по 3 листопада 2016 р. вперше в Україні відбувся конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE. На урочистому відкритті з привітальним словом виступили прем’єр-міністр України В.Б.Гройсман, міністр освіти і науки України Л.М.Гриневич, представникWORLDSKILLS від європейської організації, а також багато відомих шеф-кухарів із різних країн світу.

Основним організатором конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE був Київський національний торговельно-економічний університет. Учасниками та експертами стали 18 команд-представників навчальних закладів із різних регіонів України.
Оцінювання робіт під час конкурсу

Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ за професійною компетенцією «Кулінарне мистецтво» в складі команди від Закарпатської області представляли студентка ІV курсу Олександра Суботіна та викладач спецдисциплін Маріанна Михайлівна Пічкар.

Учасники від УТЕК КНТЕУ - Олександра Суботіна та Маріанна Пічкар
Учасники від УТЕК КНТЕУ – Олександра Суботіна та Маріанна Пічкар

Лідером команди для участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE від Закарпатської області була Людмила Борисівна Горячова, яка вміло організовувала команду учасників у складі чотирьох конкурсантів та експертів компетенцій «Кулінарне мистецтво», «Ресторанний сервіс», « Перукарське мистецтво» та « Технології моди».

Роботи учасників УТЕК

Завдання учасників полягало у приготуванні, презентації та подачі фуршетної закуски, основної страви та десерту в розмірі 2-х порцій за обмежений час. Усе це відбувалося на виду у гостей виставкового центру, експертів та поважних членів журі.

Переможниця від УТЕК КНТЕУ

Конкурс проходив у виставковому центрі Експоплаза, де учасники та експерти могли також побачити багато виставкових експонатів з кондитерської майстерності, а також стати учасником багатьох майстер-класів від світових кухарів.

Маріанна Пічкар,
голова циклової комісії технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Мукачівському аграрному коледжу виповнилося 70 років
Наступний Закарпатський археолог розповів про наукові напрацювання на конференції в Пряшеві