Ужгородські студенти-туризмознавці відвідали садибу графа Фердинанда Плотені (фото)


Студенти УТЕК КНТЕУ в музеї

12 квітня 2018 року студенти спеціальності “Туризм” разом з викладачами Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету О.С.Бабич та А.І.Соловеєм здійснили пізнавальну екскурсію в с.Великі Лази Ужгородського району до маєтку графа Фердинанда Плотені.

Зараз на території палацу знаходиться музей та будинок творчості. Студентам показали інтер’єр палацу та розповіли історію цієї родини.

Частим гостем графа бував угорський композитор та піаніст-віртуоз Ференц Ліст. Студенти мали змогу оглянути виноградники та яблуневі сади, які розташовані на околиці села. Граф виготовляв власний коньяк із фруктів та ягід на заводі, що функціонує до цього часу у Великих Лазах. Також юнаки та дівчата відвідали могили графа та його дружини, що розташовані біля старої церкви. Молоді розповіли, що в 1944 р., з приходом радянської влади, граф добровільно заповів свій маєток селу і попросив розташувати в ньому школу.

Екскурсія була цікавою для студентів УТЕК КНТЕУ
Екскурсія була цікавою для студентів УТЕК КНТЕУ

Екскурсія мала надзвичайне значення у вивченні історії рідного краю для майбутніх фахівців туристичної галузі, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студентки УжНУ здобули літературну премію «Дебют Срібної Землі»
Наступний Ужгородські студенти змагаються у фіналі Чемпіонату світу з програмування в Китаї