Ужгородські студенти вкотре утворили свою міні-державу (відео)


Студреспубліка-2016

Завершився мультифестиваль «Студентська республіка – 2016». Цього року закарпатська молодь зібралася на турбазі УжНУ «Скалка», щоб відпочити, завести нові знайомства та просто добре провести час.

А найперший день не обмежився самим лишень поселенням та звітом мера Студреспубліки Павла Величка – провели субфестивалі та змагання і, звичайно, влаштували урочисте відкриття, під час якого команди мали змогу себе представити.

Жителі наметового містечка облаштовували житлові квартали, а відтак їхні старання оцінювали у першому конкурсі – «Благоустрій». Крім цього, влаштували змагання з перетягування канату, переможці якого мали унікальну нагоду виграти… шуруповерт, який крутиться тільки в один бік.

Поки одні грали у волейбол та брали участь у конкурсі «Чу-ва-чі», інші готувалися до субфестивалю з бодіарту: учасники мали намалювати на тілі своє бачення майбутнього. Вечір продовжився не менш цікаво: на сцені виступали гурти «Golden brown» та  «Чаламада», а хлопці взяли участь у конкурсі «Містер Олімпія».

Цього року фестиваль зібрав понад 200 осіб, тож однією з головних тем віча першого дня стало питання про популяризацію фестивалю серед молоді.

Президент Студреспубліки Володимир Білонка розповів:

«Переважно сюди приїхали відпочити представники Ужгородського національного університету. Останніми роками молодь стала  досить пасивною, тому завдяки таким заходам спробуємо їх мотивувати до розвитку, визначення мети у житті, активної громадської діяльності. Специфікою Студреспубліки є те, що, крім традиційних субфестивалів, завжди спонтанно вигадується щось нове –  ніколи не знаєш, чого чекати».

До слова, крім ужнівців, відпочити сюди приїхали й представники МДУ, ЗХІ, КНТЕУ, Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі та Мукачівського аграрного коледжу.

Організатори прагнули, щоб учасники надалі брали ініціативу організації на себе й вигадували щось нове й цікаве.

Студентка факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Настя Терлецька приїхала на Студреспубліку вперше, тож ділиться сподіваннями:

«Очікую масу емоцій, нових знайомств та веселощів. Раніше чула дуже багато позитивних відгуків, тому сподіваюся, що ці чотири дні пройдуть дуже круто!».

Тривала Студентська республіка до 8 липня.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Роберта Паппа,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Поблизу Ужгорода відбулися змагання з пішохідного туризму "Єврокарпати – 2016"
Наступний Вступникам до УжНУ у райцентрах допоможуть заповнити електронні заяви