Ужгородські студенти вшанували пам’ять жертв Голокосту (фото)


Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вшанували пам’ять жертв Голокосту
Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вшанували пам’ять жертв Голокосту

23 січня 2017 року в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва було проведено виховний захід до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту для студентів ІІ курсу спеціальності «Готельне обслуговування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Провела виховну годину викладач УТЕК Вікторія Павлик за сприяння завідуючої відділом обслуговування юнацтва Галини Бомбушкар.

Студентам розповіли про значення слова «Голокост», що перекладається як «всеспалення», про періоди Голокосту, табори смерті, газові камери, гетто тощо.

Фото, які нікого не залишають байдужим...
Фото, які нікого не залишають байдужим…

Особливо вразив молодь факт, що нацистам в Німеччині за 12 років перебування при владі вдалося винищити половину єврейського народу – 6 млн. осіб.

Студенти вшанували пам'ять жертв хвилиною мовчання
Студенти вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання

Особливу увагу в ході заходу було приділено Голокосту на Україні. Студентам показали карту, яка ілюструвала динаміку винищення євреїв у різних регіонах України. Окремо було наголошено на трагедії в Бабиному Яру. Студенти переглянули фото періоду Голокосту.

Під час заходу
Під час заходу

Захід мав велике виховне значення у формуванні толерантності у студентів, сприяв усвідомленню ними цінності людського життя і виробленню поваги до інших культур та народів, акцентував на тому, що пам’ять про невинні жертви Голокосту має бути нагадуванням, що людство не має права допустити схоже коли-небудь знову.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородська міськрада спростувала інформацію про продовження карантину (відео)
Наступний На Міжгірщині відкрили новий дитячий садок (відео)