Ужгородські студенти здійснили екскурсію до 175-річчя Мігая Мункачі (фото)


Студенти УТЕК КНТЕУ в Мукачівському замку
Студенти УТЕК КНТЕУ в Мукачівському замку

Нещодавно студенти-першокурсники Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом з викладачем історії Вікторією Павлик здійснили пізнавальну краєзнавчу екскурсію до м.Мукачева.

Група відвідала замок Паланок, оглянула експозиції музею: побуту Закарпаття ХІХ ст., старовинних меблів, династії Ракоці тощо.

Основною метою поїздки студентів в Мукачево була відкрита екскурсія до 175-річчя з дня народження художника Мігая Мункачі, що був уродженцем цього міста. Провели екскурсію керівник Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко та актор Мукачівського драматичного театру Руслан Аітов. Ведучі були одягнуті в костюми к ХІХ — поч. ХХ ст., що надало екскурсії особливої атмосфери. Групі показали місце будинку, в якому в 1844 році народився художник. Розповіли про раннє сирітство і непростий шлях до успіху і визнання. Екскурсанти побували у будівлі мукачівської ратуші, де є репродукції картин художника. Далі маршрут пролягав до Дитячої художньої школи  ім. М.Мункачі. Там всім показали гіпсову скульптуру 1907 року, що мала стати прообразом пам’ятнику художника в м.Мукачево. Трагічні воєнні події Першої та Другої світових воєн не дали цій ідеї зреалізуватися. Сьогодні в дворі художньої школи знаходиться погруддя Мігая Мункачі, яке звели до 150-ї річниці художника у 1994 році.

Екскурсія залишила глибокий емоційний слід та надихнула до нових пізнавальних подорожей, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу побували в археологічному музеї УжНУ (фото)
Наступний Учні закарпатських ПТНЗ зустрілися з Мирославом Дочинцем