Ужгородські викладачі та студенти проводили заняття на Всеукраїнській зимовій школі з програмування (фото)


Закарпатська команда на Всеукраїнській зимовій школі з програмування
Закарпатська команда на Всеукраїнській зимовій школі з програмування

У місті Кременчуку Полтавської області з 22 до 29 грудня тривала ІІІ Всеукраїнська зимова школа з програмування. У ній узяло участь 90 кращих учнів зі всієї України, зокрема й 9 школярів із Закарпаття.

Серед запрошених лекторів були 4 представники Ужгородського університету: завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца та студенти відповідно І, ІІІ та ІV курсів факультету інформаційних технологій Роман Деркач, Роман Рубаненко та Сергій Оришич.

Заняття проводить Олександр Міца
Заняття проводить Олександр Міца

Головним організатором заходу є Валентин Мельник − заслужений учитель України, педагог-новатор. Його учні 14 разів ставали призерами міжнародної й понад 130 разів лауреатами IV етапу всеукраїнських олімпіад з інформатики. Приємно відзначити, що вже 11 учнів Валентина Івановича з цієї когорти навчаються на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету. Сподіваємося, що це тільки початок!

Учасники Всеукраїнської зимової школи з програмування
Учасники Всеукраїнської зимової школи з програмування

Учні ділилися на 4 ліги за рівнем знань, причому у кожній – читалися свої лекційні курси. Після кожної лекції учасникам Зимової школи пропонували до розв’язання низку цікавих задач.

Сергій Оришич
Сергій Оришич

Завершилася школа змаганням на кубок Кременчука з програмування. Закарпатські учні вибороли в першій лізі 2 дипломи першого ступеня (Станіслав Томаш, Ігор Баренблат) та 2 дипломи другого ступеня (Іван Фекете, Адальберт Макарович), а в другій лізі – один диплом першого ступеня (Анастасія Цибик).

Показані результати дають підстави сподіватися, що в складі збірної України на міжнародній олімпіаді з інформатики в Ірані вперше буде принаймні один закарпатець.

За інформацією завкафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін,
доцента Олександра Лавера
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Професор УжНУ провів на телебаченні майстер-клас із приготування різдвяних страв (відео)
Наступний На сайті Президента зареєстрували петицію з вимогою повернути стипендії деяким студентам