Ужгородському університетові подарували літературу про роботу репресивних органів СРСР


Міжнародний благодійний фонд «Українська родина» передав УжНУ актуальну літературу

Днями Міжнародний благодійний фонд «Українська родина» за сприяння генерал-лейтенанта Миколи Герасименка передав до бібліотеки УжНУ добірку наукової та документальної літератури для студентів-юристів та істориків.

Комплекти літератури, яку фонд презентує бібліотекам національних вишів України, сформовано з близько чотирьох десятків примірників видань переважно історичного та юридичного змісту, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Книги містять документи, оригінали або копії яких зберігаються в Галузевому державному архіві Служби безпеки України, котрі раніше не друкувалися: вибірку матеріалів кримінальної справи, порушеної за фактом скоєння геноциду в Україні в 1932–1933 роках; довідкові матеріали, що розкривають «кухню» роботи чекістських органів, їхню справжню функцію в системі більшовицької державності; наукові та методологічні аспекти правової оцінки деяких історичних фактів та подій, а також серію науково-популярних нарисів, присвячених визначним особистостям нашої держави.

Безумовно, передані книги стануть вагомою підмогою для науковців, викладачів, аспірантів вишу у дослідницькій роботі, а для студентів – під час опанування змісту відповідних навчальних дисциплін.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Департамент Закарпатської ОДА працює над поліпшенням викладання української мови серед нацменшин
Наступний Юні закарпатці перемогли на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування