Ужгородському університетові подарували літературу про роботу репресивних органів СРСР


Міжнародний благодійний фонд «Українська родина» передав УжНУ актуальну літературу
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Днями Міжнародний благодійний фонд «Українська родина» за сприяння генерал-лейтенанта Миколи Герасименка передав до бібліотеки УжНУ добірку наукової та документальної літератури для студентів-юристів та істориків.

Комплекти літератури, яку фонд презентує бібліотекам національних вишів України, сформовано з близько чотирьох десятків примірників видань переважно історичного та юридичного змісту, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Книги містять документи, оригінали або копії яких зберігаються в Галузевому державному архіві Служби безпеки України, котрі раніше не друкувалися: вибірку матеріалів кримінальної справи, порушеної за фактом скоєння геноциду в Україні в 1932–1933 роках; довідкові матеріали, що розкривають «кухню» роботи чекістських органів, їхню справжню функцію в системі більшовицької державності; наукові та методологічні аспекти правової оцінки деяких історичних фактів та подій, а також серію науково-популярних нарисів, присвячених визначним особистостям нашої держави.

Безумовно, передані книги стануть вагомою підмогою для науковців, викладачів, аспірантів вишу у дослідницькій роботі, а для студентів – під час опанування змісту відповідних навчальних дисциплін.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Департамент Закарпатської ОДА працює над поліпшенням викладання української мови серед нацменшин
Наступний Юні закарпатці перемогли на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування