Ужгородських учителів учать використовувати освітні онлайн-технології


Тренінг із освітніх онлайн-технологій для ужгородських учителів
Тренінг із освітніх онлайн-технологій для ужгородських учителів

27 березня в 2019 року на базі Лінгвістичної гімназії методист методичного кабінету управління освіти О.М.Пріц провела тренінг з використання Гугл-інструментів та інших он-лайн-ресурсів для вчителів англійської і німецької мови.

Вона відзначила, що на сьогоднішні є дуже багато сервісів та інструментів Google, головне навчити школярів правильно і результативно їх використовувати не лише у повсякденному житті, а й у навчанні.

Методист представила учасникам декілька Google-інструментів, які можна як використовувати самостійно, так і створювати завдання в GoogleClassroom. Присутні ознайомилися з роботою таких додатків, як GoogleAnswers, GooleArtProject, GoogleDocs, GoogleDrive тощо.  Це інструменти, з якими можна працювати в різних напрямках. Структура навчального матеріалу містить пояснення (лекції, відолекції), виконання практичних робіт, створення групових чи індивідуальних проектів, тести з метою навчального оцінювання чи контролю. Крім того, показала, як працювати з он-лайн ресурсами Padlet.com та Quizlet.

Учасники самостійно спробували попрацювати з Google-інструментами, навчалися використовувати Інтернет-ресурси у своїй роботі, повідомили в ужгородському управлінні освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Москаль вручив державні нагороди закарпатським освітянам (фото)
Наступний В УжНУ діє унікальна лабораторія космічних досліджень