Ужгородський університет підписав меморандум про співробітництво з компанією IBM


Василь Кут, Пенко Дінев та Ігор Повхан
Василь Кут, Пенко Дінев та Ігор Повхан

Нещодавно факультет інформаційних технологій Ужгородського національного університету розпочав активну співпрацю з міжнародною компанією ІВМ. Черговим кроком у її реалізації стало укладання меморандуму про співробітництво між двома структурами. З боку Ужгородського університету документ підписав ректор Володимир Смоланка, від міжнародної корпорації – генеральний директор IBM в Україні Пенко Дінев.

3 листопада представники факультету інформаційних технологій ДВНЗ «УжНУ» – декан факультету Ігор Повхан та доцент кафедри програмного забезпечення систем Василь Кут відвідали представництво компанії ІВМ в Києві. Це й не дивно, адже саме факультет інформаційних технологій виступив ініціатором співпраці нашого університету з потужною світовою корпорацією. На зустрічі була погоджена дорожня карта співпраці між УжНУ та міжнародною компанією IBM, також обговорювали можливості приїзду представників компанії ІВМ до Ужгородського університету.

Узгоджена дорожня карта співпраці між УжНУ та компанією IBM передбачає такі важливі моменти:

  • відкриття центру сертифікації ІВМ на базі факультету інформаційних технологій УжНУ;
  • синхронізацію навчальних планів спеціальностей факультету інформаційних технологій з найсучаснішими технологіями хмарних обчислень корпорації ІВМ;
  • відкрите використання студентами різних факультетів УжНУ хмарних сервісів корпорації ІВМ;
  • участь викладачів і студентів Ужгородського університету у ґрантових програмах компанії ІВМ.

Нині на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету (відповідальні – декан Ігор Повхан та доценти кафедри програмного забезпечення систем Юрій Білак і Василь Кут) триває активна робота з формуванням робочої групи для більш тісної співпраці між Ужгородським університетом та компанією ІВМ. Першочерговим її завданням є ознайомлення з програмними продуктами корпорації для їх найширшого використання в навчальному процесі та наукових дослідженнях, які провадять фахівці УжНУ.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін УжНУ Олександра Лавера
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатським школам передали 13 автобусів вартістю понад 1,6 млн гривень кожен (фото)
Наступний У Мукачеві відбудеться Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні "Різдвяна зіронька-2018"