31 жовтня в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 – ліцеї «Лідер» відбулося чергове засідання Школи професійного зростання вчителів української мови і літератури на тему «Вікова психологія дітей».

А. М. Томей, завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Ужгородської міської ради, детально розповіла про предмет вікової психології та про закономірності психічного розвитку людини на різних вікових етапах її індивідуального життя.

Засвоївши теоретичний матеріал, педагоги мали змогу взяти участь у виконанні групових тренінгових вправ «Особливості вікового розвитку», які допомогли їм зрозуміти соціальну ситуацію розвитку дитини певного періоду життя, провідну діяльність, кризові прояви тощо.

На завершення практичний психолог нагадала присутнім, що це лише перше засідання, тому наступного разу всі учасники будуть мати можливість розв’язувати ситуативні вправи, які допоможуть учителеві краще зрозуміти психологію школярів як молодших, так і старших класів, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські школярі-програмісти знову стали призерами всеукраїнської олімпіади
Наступний Галина Шумицька представила УжНУ на міжнародному форумі у Польщі