Ужгородці у молодіжному спортивному таборі в Татрах (фото, відео)


Студенти УжНУ в молодіжному спортивному таборі в Татрах

5 березня у Словаччині стартував тижневий табір зимових видів спорту, участь в якому беруть українські та словацькі студенти. Це вже другий спільний молодіжний табір, який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Шістнадцятеро студентів УжНУ разом із деканом факультету здоров’я людини Оленою Дуло рейсовим автобусом дісталися до міста Кошиць, де зустрілися зі словацькою командою на чолі зі співорганізатором проекту – Іветою Беранковою. Разом поїхали до гірськолижного курорту в Бельянських Татрах – «Бахледова долина».

«З перших хвилин спільного перебування в автобусі всі легко знайшли спільну мову. Мовного бар’єру ніби й не було», – коментує декан факультету здоров’я людини Олена Дуло.

Вже першого дня молодь мала змогу покататися на лижах і сновбордах. Після поселення в пансіон та обіду студенти обрали собі словацького інструктора відповідно до виду спорядження – лижі чи сновборд. «Кожен зміг відкрити для себе щось нове, навіть ті, хто не перший рік займався гірськолижним спортом, – коментує співорганізатор проекту Олена Дуло і додає: – Погода чудова, лежить природний сніг, на горі – зима. Просто краса».

Щодня учасники молодіжного табору матимуть змогу вдосконалювати свої навички катання на лижах та сновбордах. Крім цього, щовечора заплановані культурологічні прогулянки та розважальні програми.

 

Іванка Когутич,
фото Мар’яна Кочана

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті провели І Всеукраїнську школу з митного права
Наступний З'явився наказ МОН про умови присвоєння вчених звань