УжНУ атестуватиме держслужбовців на знання державної мови


УжНУ
Ужгородський національний університет

На позачерговому засіданні Вченої ради Ужгородського університету в блоці «Різне» йшлося, зокрема, про атестацію держслужбовців, правничу магістерську програму, праці кандидатів на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 р., повідомили в Медіацентрі УжНУ.

«Оскільки в нашому виші провадиться освітня діяльність за спеціальністю «Публічне адміністрування та управління», маємо право на атестацію осіб, які претендують на вступ на держслужбу, щодо вільного володіння державною мовою. Таким чином, УжНУ – єдиний вищий навчальний заклад у Закарпатській області, що виконує таку перевірку», – поінформувала проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел.

Уже розроблене положення щодо проведення атестації, створена комісія з представників філологічного факультету, визначений порядок видачі відповідних посвідчень.

Охочі пройти атестацію можуть подавати заяви особисто (на факультеті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки) або онлайн (на електронну адресу inst-podp@uzhnu.edu.ua).

Перевірка передбачає письмовий (тестування й переказ тексту з фахових питань) та усний (повідомлення-презентація та ділова розмова на визначену тему) тури.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Управління освіти Ужгородської міськради провело конкурс "Юний технік-2017" (фото)
Наступний Студенти-туризмознавці УжНУ стали призерами Всеукраїнської олімпіади в Києві