УжНУ долучився до урочистого відкриття велоцентру в Ужгороді


Турозмознавці УжНУ після відкриття велодоріжки в Ужгороді

У рамках спільного проекту з польським містом-побратимом Кросном в Ужгороді, на території ЗОШ № 5, спорудили центр розвитку велотуризму в місті.

Завдяки спільному європейському ґрантовому проекту велоцентри вдалося побудувати як у Кросні, так і в Ужгороді. Це важливі події для обох міст, адже йдеться про популяризацію здорового способу життя, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Безпосередню участь у відкритті велоцентру в Ужгороді взяли поважні гості з Кросна – заступник мера Броніслав Баран, директор департаменту розвитку Міранда Трояновська, заступник директора департаменту розвитку, спеціаліст з іноземних зв’язків Марцин Кустрон.

Ужгород також був представлений на найвищому рівні: участь у відкритті ужгородського велоцентру взяли мер Богдан Андріїв, перший заступник міського голови Іштван Цап, начальник управління культури, молоді і спорту міської ради Євген Бобров, начальник управління освіти Ужгородської міськради Оксана Бабунич, директор ЗОШ №5 Петро Кіндюх.

Не залишилися осторонь й активні учасники туристського руху на Закарпатті – студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій разом зі своїм керівником – доцентом кафедри туризму Василем Кочаном, – які вже планують свої нові туристичні заходи і маршрути на велосипедах.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МДУ підписав угоду з Ніредьгазьким університетом
Наступний Закарпатці взяли участь у конференції у Словаччині