УжНУ підписав угоду з американською освітньою організацією


Доктор Джордж Айзен читає лекцію в УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

10 червня після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Ужгородським університетом та американською «Глобальною організацією освітнього консалтингу» її президент доктор Дж. Айзен у залі Вченої ради УжНУ прочитав лекцію нашим студентам.

За тему лекції доктор Айзен обрав американські вибори та майбутнє Європи. Охочих послухати зібралося чимало – переважно студенти та викладачі факультету міжнародної політики, менеджменту і бізнесу.

Професор наголосив, що чекає від молоді серйозних і складних запитань, бо інакше в розмові немає сенсу.

Головним чином інформація, яку подавав студентам закордонний гість, стосувалася президентських виборів, що скоро відбудуться у Штатах, наміри кожного з кандидатів. Серед іншого принагідно повідомляв і різноманітні відомості про політичний, економічний та суспільний устрій Америки.

Пан Айзен розповів про кожного з претендентів на пост президента США. Зазначив, що вважає чинного главу держави Барака Обаму одним із найбільш розумних очільників, котрих мала Америка.

Ішлося і про те, що кандидатом у президенти є жінка. Доктор Айзен цікаво розмірковує: «Америка раніше не мала темношкірого президента. А тепер, очевидно, настав час допустити до цієї посади жінку. Мені це дуже подобається! За історію людства, чоловіки весь час робили великі помилки. Тож час дати жінці шанс їх виправити. Ми люди – і нам властиво помилятися».

Зауважив також, що Америка підтримує Україну у її протистоянні з Росією.

Студентка-другокурсниця факультету МПМБ Вікторія Ковальчин, прослухавши лекцію, ділиться з враженнями:

«Американський уряд має значний вплив на весь світ. Цікаво було почути лекцію від такого авторитета саме на цю тему. Мені було все зрозуміло, незважаючи на мову викладання. Раніше я вже бувала на лекціях іноземних гостей. Це корисно, між іншим, не тільки для нашого розвитку як професіоналів, а й для повторення та удосконалення мови».

Доктор Айзен проявляв увагу до студентів та час від часу питав, чи є потреба щось перекласти і чи всім зрозуміло. До слова, дав нашим студентам ще й дружню пораду про 4 речі, які не заведено питати в американців – це вік, релігійні переконання, статки і податки.

Уже після лекції студенти не оминули нагоди поспілкуватися з паном професором у неформальній обстановці.

У коментарі Медіацентру УжНУ професор Джордж Айзен зізнався, що для нього завжди важливе спілкування зі студентами у такий спосіб – це допомагає відкрити їхній розум.

«Якщо ви помітили, я не давав відповідей на запитання, а тільки підводив до певної думки. Хороший професор не дає весь час відповідей – він налаштовує молодих людей на те, щоб вони ставили більше запитань і шукали на них відповіді».

До слова, підписаний Меморандум про взаєморозуміння між «Глобальною організацією освітнього консалтингу» (EV Global Education Consulting) та нашим університетом покликаний підтримувати співпрацю з акцентом на розвиток глобальних освітніх проектів.

Ксенія Шокіна,
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Львів’янин виграв суд про підняття зарплат освітянам
Наступний Вихованець іршавського дитсадка зайняв призове місце на турнірі з шашок в Угорщині