УжНУ подав на конкурс науково-технічні розробки на майже три мільйони гривень


Фінансування

29 серпня відбулося перше після літньої перерви засідання Вченої ради УжНУ. Члени колегіального органу університету рекомендували проекти науково-технічних розробок на участь у другому етапі Конкурсу наукових проектів, фінансованих за кошти держбюджету, уточнили теми дисертаційних досліджень, визнали дипломи про освіту та про науковий ступінь тощо.

Так, Вчена рада рекомендувала до участі у другому етапі конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, 9 наукових проектів, з яких 2 – фундаментальні дослідження та 7 прикладних, зокрема три проекти – з медицини, по два – з хімії та фізики, по одному з біології та інженерії.

За словами проректора з наукової роботи Ігоря Студеняка, наукові проекти відповідають пріоритетним напрямам МОН України, мають листи підтримки і відповідають вимогам Міністерства щодо оформлення проектів. За словами доповідача, загальна вартість поданих робіт – на 2 мільйони 900 тисяч грн.

Одностайно Вчена рада рекомендувала на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених старшого викладача кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики, кандидата фізико-математичних наук Катерину Маринець.

Одноголосно Вчена рада визнала також документ про науковий ступінь доктора філософії Тараса Олексика. За рішенням комісії, диплом відповідає науковому ступеню кандидата наук у галузі зоології.

Під час другої хвилі вступу ще 8 абітурієнтів із дипломами бакалавра богослов’я виявили бажання навчатися в Ужгородському університеті, тож їхні дипломи Вчена рада також визнала. На попередньому засіданні було вже визнано 14 таких дипломів.

Наступне урочисте розширене засідання Вченої ради УжНУ, за попередньою інформацією, відбудеться 31 серпня.

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На базі мукачівської школи відкриють дитсадок
Наступний Співаковський про ректорів: ми отримуємо феодалів, які створюють клани і управляють університетами