УжНУ розглядає можливість працевлаштування своїх випускників у Словаччині


Представники УжНУ у Словаччині

У місті Кошицях (Словацька Республіка) відбувся Ярмарок вакансій ’2016 (JobFair ’2016) – один із найбільших такого роду заходів у східнословацькому регіоні, розрахований на студентів, випускників та всіх охочих не лише зі Словаччини, а й з прикордонних регіонів, що дає змогу знайти вакансії для професійної реалізації в час, коли ринок праці нівелює кордони, стаючи все більш глобалізованим.

На запрошення Американської торгово-промислової палати в Словацькій Республіці до участі в Ярмарку вакансій долучився і Центр кар’єри УжНУ (директор – доцент Тетяна Бутурлакіна), повідомляє доцент кафедри туризму УжНУ В.М.Кочан на сайті Медіацентру УжНУ.

Завдяки пані Тетяні Бутурлакіній до міжнародного заходу були запрошені й представники факультету туризму та міжнародних комунікацій – доцент кафедри туризму Василь Кочан, завідувач кафедри міжкультурних комунікацій Руслана Жовтані, старший викладач кафедри міжкультурних комунікацій Валерія Баланко та студентка 5-го курсу Ірина Белякова.

Провідні світові компанії презентували свої пропозиції та вакансії для стажування й працевлаштування. Серед учасників Ярмарку – всесвітньо відомий готельний бренд «Radisson Blu»: цього разу свої пропозиції представляв «Radisson Blu Carlton HOTEL» (Мальта).

Діалог між представниками факультету туризму та менеджерами «Radisson Blu» виявився цікавим і змістовним. Результатом успішної презентації українського факультету стала пропозиція співпраці з метою працевлаштування наших студентів. Першою ластівкою стала пропозиція подати своє резюме і пройти співбесіду присутній п’ятикурсниці Ірині Беляковій, яка гідно витримала цей іспит (до речі, англійською мовою) й дістала запрошення на працевлаштування.

Колектив факультету туризму та міжнародних комунікацій висловлює щиру подяку директору Центру кар’єри Ужну Тетяні Олександрівні Бутурлакіній за актуальну інформацію та надану можливість поїздки.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У коледжі Закарпатського художнього інституту відбулася конференція англійською мовою
Наступний На Мукачівщині на семінарі обговорювали проблеми родинного виховання