В Іршаві провели майстер-клас для вчителів історії


Майстер-клас для вчителів історії в Іршаві
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Днями на базі Іршавського районного будинку дитячої творчості відбувся майстер-клас для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін.

Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Керестей С. Ю., вчительки Ільницького ліцею, Корпош С. М. та Лисичко В. І., вчителів Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Газдик І. М., вчительки Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ст., Бойко М. П. та Чубирко Н. В., вчителів Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст., Кізляка Д. Д., вчителя Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., Яцканич Л. І., вчителя Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кузьми С. М., вчительки Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Педагогами були показані різні форми, методи і прийоми роботи з дітьми, яків вони на сьогоднішній день вважають найбільш вдалими і найбільш результативними. Це і робота в групах, робота в парах, відеопрезентації та презентації уроків, робота з історичними документами, дискусії, дебати, рольові та дидактичні ігри.

Учасники зібрання відзначили цікаву форму проведення, оскільки під час проведення імітаційних ігор вони відчули себе не лише в ролі пасивних спостерігачів, а й у ролі учнів та експертів. Під час рефлексії присутні радо виловлювали один одному пропозиції щодо вирішення обговорюваних проблем.

Любов Іванівна Сокач,  методист РМК Іршавського відділу освіти

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Викладачів і студентів Мукачівського університету попередили про відтермінування виплати зарплат і стипендій
Наступний У Мукачеві відбулася виставка-конкурс учнівських робіт