В Іршавській ОТГ через коронавірус не відкрили один із дитсадків


Після майже чотиримісячного карантину дітки Іршавської ОТГ повернулися до своїх друзів та вихователів.

Проте відкрилися дошкільні заклади з певними карантинними правилами. Перед входом до садочків проводиться температурний скринінг дітей, а батьків до приміщення не пускають. Персонал садочків обов’язково у захисних масках і рукавичках. У групах немає м’яких іграшок і килимів. У приміщеннях проводиться постійне прибирання та дезінфекція. Більшість часу діти проводитимуть надворі.

Персонал садочків пройшов чіткий інструктаж, як працювати під час карантину. У перший день відвідуваність склала близько 20 %, що дозволило працівникам дитсадків швидше адаптуватися до нових умов роботи.

Поки що не відкрився ЗДО № 2, оскільки у мами однієї з працівниць, у суботу, 8 серпня, методом ПЛР тестування було підтверджено захворювання на коронавірус.

Ця працівниця протягом тижня виходила на роботу і брала участь у підготовці садка до відкриття. Наразі в неї забрано біоматеріали для проведення тесту на COVID-19, і після його результатів буде прийнято кінцеве рішення щодо дати відкриття садочка. В обмеженому режимі садки працюватимуть до кінця карантину, повідомляє Карпатський об’єктив із покликанням на Іршавську міську громаду.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські школи готують до початку навчального року в умовах карантину
Наступний Презентували студентський мурал на спорткомплексі УжНУ (фото)