В МДУ визначили переможців конкурсу дизайнерів


Конкурс дизайнерів в МДУ

25 листопада в Мукачівському державному університеті відбувся фінал конкурсу дизайнерів галантерейних виробів “BAIRAK FASHION BAGS”, який було проведено з ініціативи кафедри легкої промисловості і професійної освіти МДУ та відомого українського модельєра Віталіни Байрак, яка у свій час вирішила підтримати обдарованих студентів та започаткувала власний преміальний фонд для кращих.

Як повідомляють в МДУ, це знакова подія для усього міста і Закарпаття загалом. Цей конкурс проводився для сприяння розвитку творчого потенціалу серед майбутніх українських дизайнерів та надання їм реальних перспектив подальшого професійного зросту, самореалізації, самовираження.

Мета конкурсу “BAIRAK FASHION BAGS” – надати можливість талановитим студентам МДУ проявити себе у сфері дизайну та виготовлення галантерейних виробів з подальшим впровадженням їх у виробництво.

Учасникам запропоновано спроектувати та виготовити одну з трьох базових моделей галантерейних виробів: сумка клатч на ремінці через плече, рюкзак та сумка жіноча господарська.

Можливість представлення своєї роботи на конкурсі та поборотися за перемогу є як для кожної людини дієвою мотивацією творчої активності.

У закладі привітали фіналістів конкурсу дизайнерів галантереї:

– Габаль Аннамарію – студентку 4-го курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» за 4 місце в номінації «рюкзак»;

– Харастей Павла – студента 2-го курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» за 3 місце в номінації «сумка клатч на ремінці через плече»;

– Віктор Тетяну – викладача кафедри легкої промисловості і професійної освіти за 1 місце в номінації «рюкзак»;

– Бокоч Мар’яну – студентку 4-го курсу спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» за 1 місце в номінації «сумка жіноча господарська».

Усі фіналісти були нагороооджені грошовими преміями та цінними подарунками.

Окрасою свята стали колекції одягу, взуття, галантереї, авторські роботи наших студентів та випускників інженерно-технологічних спеціальностей Ач Вікторії, Кобрин Мирослави, Кукурузової Олени, Поштак Інесси, Козьма Іванки, Волянського Андрія, Павлія Івана, Ткач Юлії, Сивохоп Валерія, Гвоздянської Олесі, Білан Оксани, Євтушко Ростислава, Лелик Анатолія, Мар’яни Бокоч.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ЗІППО обговорили проблеми освіти ромських школярів
Наступний Випускник Закарпатської академії мистецтв продовжує навчання в Мілані