В обласній спартакіаді з волейболу перемогли школярі з Ужгородщини


Переможці спартакіади з волейболу

24 січня 2016 року в Ужгороді відбулися зональні змагання спартакіади області з волейболу серед юнаків 1999 р.н. і молодші.

У змаганнях узяли участь збірні команди школярів Великоберезнянського, Перечинського, Ужгородського районів та м. Ужгорода. Змагання пройшли за коловою системою. Збірна команда Ужгородського району, яка була сформована на базі Оноківської ЗОШ І-ІІІ ст., з однаковим рахунком 2-0 здолала команди Перечинського, Великоберезнянського районів та в напруженій боротьбі з рахунком 2-1 – волейболістів із Ужгорода, таким чином вийшла у фінальну частину змагань.

6 лютого відбулася фінальна частина змагань, в якій узяли участь 8 команд.

Волейболісти Ужгородського району перемогли з однаковим рахунком 2-0 школярів із Міжгірщини і Тячівщини. У півфіналі зустрілися з волейболістами Свалявського району, яких також перемогли з рахунком 2-0.

У фіналі за перше місце застрілися з командою Хустського району. У напруженій боротьбі здобули перемогу з рахунком 2-0.

Команду школярів Ужгородського району педставляли учні Оноківської ЗОШ І-ІІІ ст., неодноразові переможці районних, обласних, всеукраїнських змагань із волейболу та пляжного волейболу. Склад команди був такий: Анатолій Ставинський, Іван Ставинський, Ростислав Мошак, Валерій Роля, Василь Лещак, Віталій Гапак, Андрій Митро, Василь Русин.

Як повідомили в Ужгородському райвідділу освіти, цього навчального року за кошти відділу освіти було проведено заміну підлоги у спортивній залі Оноківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що дало можливість якісно готуватися до спортивних баталій.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті знання української демонстрували школярі, які навчаються угорською і румунською
Наступний Уряд виділив 650 мільйонів на придбання шкільних автобусів