В Україні буде створена онлайн-платформа для дистанційного навчання школярів


Навчання онлайн

Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Олег Дерев’янко під час парламентських слухань «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України» .

За словами чиновника, паралельно з оснащенням шкіл новою технікою і навчанням інформаційних технологій 500 тисяч педагогів необхідно реалізовувати інші проекти.

Серед них Олег Дерев’янко виділив два:

Перший – «Академія навичок», що був розроблений в громадському середовищі та фінансується фондом Вишеградської четвірки. Цей проект спрямований на неформальну освіту, зокрема, навчання студентів і дорослих. Він містить вже близько 150 лекцій, півтори тисячі тестів від 40 відомих експертів з різних напрямків освіти і надалі буде розвиватися.

Другий проект, над яким працює Інститут модернізації змісту освіти МОН, – це створення сучасної онлайн-платформи для дистанційної освіти школярів та обміну досвідом для вчителів.

«Ця платформа дасть можливість навчати дітей з Криму або дітей, які залишаються на не контрольованих територіях, а також рівний доступ до найкращого освітнього контенту в Україні», – підкреслив заступник міністра.

Олег Дерев’янко звернув також увагу на те, що необхідно забезпечити фінансуванням розробки онлайн-платформи для дистанційної освіти школярів, а також змінити державні санітарні правила та норми щодо облаштування та використання навчальними закладами комп’ютерної техніки в освітньому процесі відповідно до кращих світових практик.

За матеріалами сайту МОН

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В олімпіаді з географії взяли участь більше 120 учнів
Наступний Інтерни-стоматологи УжНУ провели майстер-клас для дітей