В українських школах – 1 комп’ютер на 27 учнів


Учні за комп'ютером

Показник забезпечення комп’ютерами українських шкіл дорівнює одному комп’ютеру на 27 учнів. При цьому аналогічний показник в Європі дорівнює 5:1.

Про це йдеться у презентації доповіді заступника міністра Олега Дерев’янка «ІКТ в освіті. Стратегія і пріоритети», яку він представив під час парламентських слухань «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України».

Відповідно презентованих ним статистичних даних щодо ІКТ в освіті, в Україні 87% шкіл підключено до інтернет, 96% шкіл оснащено ПК, збільшено кількість годин на інформатику в 5-9 класах, а також навчено 360 тис. вчителів за останні 15 років.

Водночас 40% комп’ютерної техніки в школах є застарілою, 13% комп’ютерної техніки є несправною, використовується неліцензоване програмне забезпечення, ПК переважно використовуються лише на уроках інформатики або стоять у керівництва.

Більше про пропозиції МОН у сфері ІКТ читайте тут: В Україні буде створена онлайн-платформа для дистанційного навчання школярів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Про Олександра Співаковського, який може стати міністром освіти і науки
Наступний На Виноградівщині продовжили карантин до 13 лютого