В управлінні освіти Ужгорода змінився керівник


Наталія Мухомедьянова

6 березня відбулася нарада з керівниками навчальних закладів Ужгорода. Її провела нова керівниця управління освіти Ужгородської міськради – Наталія Богданівна Мухомедьянова.

На нараді розглянули ряд важливих питань, зокрема про підсумки повторного моніторингу щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, підготовку до пробного ЗНО й стан реєстрації випускників до основного ЗНО-2019, про порядок проведння державної підсумкової атестації та ін.

Як зазначено на сайті управління освіти Ужгородської міськради, Марина Пуківська, яка керувала управлінням освіти дотепер, а раніше була заступницею Оксани Бабунич, знову стала заступницею керівника управління.


Наталія Богданівна Мухомедьянова вищу освіту здобула в Закарпатському державному університеті та Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.

Трудову діяльність в Ужгородські міській раді розпочала у 2004 році. Працювала на посадах спеціаліста І категорії, головного спеціаліста, начальника відділу кадрів управління освіти та заступника начальника управління освіти. З січня 2019 року – на посаді начальника управління освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як поїздка вчителів до Австрії та Німеччини змінює школи на Перечинщині (фото)
Наступний Професор із Відня Міхаель Мозер прочитає в УжНУ лекцію "Чи існує русинська мова?"