В ужгордській школі планують установити сонячні батареї


У ЗОШ № 5 планують установити сонячні батареї

Ідеться про Ужгородську спеціалізовану школу № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов.

Ужгородська школа №5 та Ужгородський центр європейських ініціатив стали партнерами від України у реалізації міжнародного проекту з енергозбереження «Освітньо-демонстраційний Центр сталої енергетики – SEED Центр». Нещодавно в румунському місті Байа Маре відбулася партнерська зустріч виконавців проекту, на якій було докладно проаналізовано кроки, зроблені кожним із партнерів, і підбито підсумки.

Освітяни із Закарпаття вивчають досвід румунських друзів та намагаються, у свою чергу, втілювати відповідні програми у навчальних закладах, які спонукають до зміни поведінки як учнів, так і їхніх батьків та вчителів у ставленні до споживання енергії та природних ресурсів. Педагоги наголошують на важливості практичних та наочних навчань дітей заощадливому ставленню до природних ресурсів.

Завдяки реалізації проекту вдалося повністю оновити частину приміщень Ужгородської школи №5.

«Тут починається Європа, – з гордістю говорять вчителі та учні. – Підлога, опалення, вікна, освітлення – все відповідає високим стандартам енергозбереження».

У найближчих планах керівництва школи – облаштування будівлі сонячними панелями, які дозволять перевести частину школи на повне автономне електропостачання.

Деталі – у сюжеті.

За матеріалами видання Карпатський об’єктив

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Про можливості навчання у Словаччині розказували ужгородцям
Наступний Петро Матій розповів студентам музучилища про кохання