В Ужгороді будуть організовані безкоштовні літні табори для школярів (документ)


Ужгородська міськрада

В Ужгороді за кошти міського бюджету влітку протягом 14 днів (з 06.06.2016р. по 24.06.2016 р.) будуть організовані табори відпочинку з денним перебуванням дітей в одну зміну .

Відповідний наказ начальника управління освіти Ужгородської міської ради Оксани Бабунич з’явився на сайті управління.

Подаємо повний текст наказу:


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

м. Ужгород

 

11.05.2016 року                                                                                 №128

 

 

Про організацію відпочинку дітей влітку 2016 року

З метою забезпечення повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої роботи та організації якісного медичного обслуговування і харчування, на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008  № 375-VI, виконання рішення виконкому Ужгородської міської ради  27.04.2016 року «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2016 року»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Організувати в м. Ужгороді табори відпочинку з денним перебуванням в одну зміну 14 днів  з 06.06.2016р. по 24.06.2016р. за кошти міського бюджету на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (150 дітей); загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 ім. В.С. Гренджі Донського (120 дітей); загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 (120 дітей); загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 (180 дітей); БПЛ «Інтелект»-ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (120 дітей); загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 (150 дітей); ЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцею «Лідер» (180 дітей); НВК «Престиж»(120 дітей); НВК «Ялинка» (60 дітей); НВК «Первоцвіт» (90 дітей).

2.Організувати мовний табір відпочинку з денним перебуванням в одну зміну 10 днів з 30.05.2016р. по 10.06.2016р. за батьківські кошти на базі

НВК «Пролісок».

3. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть функціонувати пришкільні табори:

3.1. Призначити начальників таборів та підібрати педагогічні кадри для роботи в таборах (наявність книжки медичного огляду з дійсним медичним оглядом – обов’язкова) до 27 травня  2016 року.

3.2. Підготувати необхідну документацію та матеріальну базу для забезпечення роботи таборів до 27 травня 2016 року.

3.3. Забезпечити дотримання в пришкільних таборах належного догляду за дітьми, режиму харчування, відпочинку, прогулянок, а також відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу.

3.4. Здійснювати контроль за організацією в пришкільних таборах виховного процесу та  змістовного дозвілля дітей.

3.5. Забезпечити охоплення відпочинком на базі пришкільних таборів дітей соціально-незахищених категорій з інших навчальних закладів відповідно до додатку 1.

4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів на базі яких не буде організовано роботу пришкільних таборів:

–  До 23 травня 2016 року  подати в управління освіти списки дітей соціально-незахищених категорій згідно квоти відповідно до додатку 2

– Забезпечити явку дітей, які будуть відвідувати пришкільні табори, з відповідними документами (медичними довідками тощо.) у пришкільні табори на базі визначених навчальних закладів 06.06.2016 року.

5. Організувати роботу літніх мовних шкіл на базі класичної гімназії, лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка, СЗОШ І ст. №1з поглибленим вивченням англійської мови, СЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням англійської мови, СШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, ЗОШ І-ІІІ ст. №7, ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора, БПЛ «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. №11, ЗОШ І-ІІІ ст. №12, ЗОШ І-ІІІ ст. №16, ЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцей «Лідер», НВК «Веселка».

6. Директорам загальноосвітніх закладів, на базі яких будуть функціонувати мовні школи:

–  видати накази про організацію роботи літніх мовних шкіл, підготувати плани роботи та забезпечити практичне наповнення роботи шкіл;
– забезпечити на 12-15 дітей у групі 1-2 вихователів, наявність майданчиків для масових заходів, комп’ютерів, доступу до мережі Інтернет та інше;
–  забезпечити відповідну до санітарних норм кількість занять на день, компетентність викладацького складу;
– залучати студентів старших курсів, учнів старших класів, які вільно володіють іноземною мовою, до роботи в літніх мовних таборах.

7. Керівникам навчальних закладів забезпечити контроль за дотриманням у таборах вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»»Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», створенням належних умов для охорони життя і здоров`я дітей.

8. Методисту методичного кабінету Пріц О.М. забезпечити методичний супровід організації та роботи літніх мовних шкіл.

9. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності (Брензович Л. Г.) до 20 травня 2016 року розробити кошториси та штатні розписи для літніх пришкільних  таборів.

10. Затвердити грошову норму харчування на одну дитину в день 30(тридцять ) грн.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
 
Начальник управління                                                            О. Бабунич

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ЗІППО відбулася наукова конференція психотерапевтів
Наступний Юні мукачівці гідно представили Закарпаття на чемпіонаті України з карате