В Ужгороді дискутували журналісти щодо етики у висвітленні конфліктів


Під час дискусії

Офіс координатора проектів ОБСЄ в Україні (медійний відділ) у рамках проекту «Розвиток в Україні журналістики з відповідним підходом до висвітлення конфліктів» (за підтримки Посольства Великобританії в Україні) 11 березня проводив регіональну дискусію з журналістами, місцевими органами влади та громадськими організаціями з теми етичного висвітлення конфлікту українськими ЗМІ.

Особливу увагу приділили проблемі вимушених переселенців, бійців АТО та їх сімей, а також неетичному висвітленню проблем населення, які мешкають у сірих зонах, пише студентка відділення журналістики Ужгородського національного університету Марія Шелельо на сайті Медіацентру УжНУ.

Розглядалися також місцеві проблеми та шляхи їх вирішення, роль місцевих ЗМІ у налагодженні діалогу між усіма сторонами громадської комунікації. Модератором зустрічі була Тетяна Котюжинська, секретар КЖЕ.

Представники різних місцевих організацій, зокрема «Закарпаття-Донбас», «Закарпатська громада» та «Неємія» акцентували увагу на пасивності журналістів, що підтверджується сухістю викладу матеріалу або навіть його відсутністю за наявності прес-релізу. Їм опонували представники ЗМІ та студенти 1-го курсу відділення журналістики УжНУ. Звітувала про свою роботу з переселенцями місцева влада, що стало приводом для дискусії.

За результатами обговорень у восьми регіонах (дискусія в Ужгороді є останньою в цій низці) у форматі круглого столу будуть розроблені рекомендації, які слугуватимуть за основу посібника з висвітлення конфліктів для працівників ЗМІ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як волонтери Корпусу Миру проводили тренінг для виноградівських учителів англійської (фото)
Наступний Професор УжНУ був суддею під час національного відбору міжнародних судових змагань