В Ужгороді майбутніх журналістів навчали боротися із розкраданням державних коштів


Тренери - Тетяна Бутурлакіна та Анастасія Розлуцька

В Ужгородському національному університеті для майбутніх журналістів провели тренінг із доступу до публічної інформації, повідомляє Віра Лабич на сайті Медіацентру УжНУ.

Директор Центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна та координатор проекту «Є-дата» Анастасія Розлуцька розповіли студентам про public finance (інтеграція із системою Prozorro).

Між іншим, з-поміж 10 українських вишів роботу із порталом «Є-дата» в нашому університеті презентують найперше. Пані Розлуцька докладно  розповіла про можливості сайту, спудеї зрозуміли, як користуватися пошуком, що таке «трансакції», «розпорядники» та багато іншого. Лектор закликала журналістів ставити перед собою мету та досягати її. Зокрема й у висвітленні випадків несумлінного ставлення до державних фінансів – тільки це допоможе зупинити розкрадання коштів.

Студентів  кафедри журналістики закликали взяти участь у конкурсі «Є-розслідування», що організовує проект «Пошуково-аналітична система 007». Призовий фонд, між іншим, становить 15 000 грн.

Семінар виявився надзвичайно потрібним, адже молодь мала нагоду здобути нові навички у журналістських розслідуваннях, підвищити свій професіоналізм.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Основні новації вступної кампанії-2017
Наступний У ПАДІЮНі відкрили новий навчальний рік (відео)