В Ужгороді міг з’явитися ще один університет – медичний


Медична освіта

До обласного центру Закарпаття мали намір перемістити Луганський медичний університет.

Як стало відомо Освітньому порталу Закарпаття, у 2014 році, коли була необхідність перенести вищі навчальні заклади з Луганська у більш спокійні міста, керівництву Луганського медичного університету запропонували перемістити виш до Ужгорода. Про це тоді писало видання Дзеркло тижня. Україна з посиланням на прес-службу Луганської ОДА. Однак у повідомленні не зазначено, хто саме звернувся з такою пропозицією.

Проти такої ідеї виступав тодішній голова Луганської і теперішній очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль: він наполяг на тому, що університет має бути залишений на території Луганської області. Тоді виш було перенесено до міста Рубіжного. Як університету живеться в цьому місті,  можна дізнатися з публікації інтернет-видання Трибун. Там в функціонує 6 факультетів, 26 кафедр, працює 198 викладачів. Однак матеріальна база переважно залишилася в Луганську.

Нещодавно Черкаська обласна рада ухвалила рішення про перенесення Луганського медичного університету до Черкас.

Як повідомляє телеканал Вікка, розпочати навчання медиків у Черкасах планують уже цього року. Зараз вирішують, де навчальний заклад буде розташований і де житимуть студенти.

За час збройного конфлікту на Сході України з регіону евакуйовано 16 вищих навчальних закладів третього та четвертого рівнів акредитації і 10 наукових установ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН презентує восени етичний кодекс учителя
Наступний В УжНУ проходитимуть стажування докторанти Карлового університету