В Ужгороді на святкуванні Дня міста побували німецькі освітяни


Освітяни з Німеччини в Ужгороді

У рамках святкування Дня міста з дружнім візитом Ужгород відвідали представники міста-побратима Дармштадта.

У рамках святкування Дня міста з дружнім візитом Ужгород відвідали представники міста-побратима Дармштадта: викладач природничих наук гімназії ім.Вікторії (Viktoriaschule) Тілман Крьокер (Tilman Kroeker) та представники відділу міжнародних відносин магістрату Бернд Шафер (Bernd Schäfer ) і Аліна Зіл (Alina Seel).

Ужгородські вчителі зустріли делегацію тепло та по-дружньому. Тілман Крьокер відвідав УЗОШ І–ІІІ ст. № 2, № 6, № 12, № 15, №16, ліцей «Лідер» та лінгвістичну гімназію, мав нагоду ознайомитися з організацією навчального процесу, навчальними кабінетами і лабораторіями, поспілкуватися з керівниками закладів, вчителями фізики та німецької мови, учнями 8-10 класах, які спілкувалися з ним на німецькій мові.

Після відвідання лінгвістичної гімназії за круглим столом були визначені пріоритети і напрямки розвитку зв’язків та обміну учнями 8-10 класів й учителями фізики та німецької мови. Наступний крок – організація поїздки 12 учнів м. Ужгорода в місто-побратим на 10-14 днів (попередньо заплановано на березень-квітень 2017 р., гімназії Eleonorenschule (ім. Елеонори), Viktoriaschule (ім. Вікторії), Bertold-Brecht-Schule (ім. Бертольда Брехта), планується також організація поїздки учителя фізики та учителя німецької мови в гімназію Edith-Stein-Schule (ім. Едіт Штайн), повідомили в управлінні освіти Ужгородської міськради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній П'ятьом закарпатським студентам призначили стипендії Президента України
Наступний В ужгородських дитсадках і школах бракує педагогів (відео)