В Ужгороді навчали тих, хто проводитиме ЗНО


ЗНО на 200 балів!

На Закарпатті триває триває підготовка до проведення ЗНО. За участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Івоняк в області здійснювалася підготовка осіб, що залучатимуться до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Відбулася нарада з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання в округах проведення ЗНО. На зустрічі обговорювалися робочі питання якісної підготовки до проведення тестування на території області. Зокрема, особливості ЗНО з іноземних мов, співпраця з місцевими підрозділами національної поліції та охорони здоров’я щодо безпеки пунктів проведення ЗНО та чергування на них медичних працівників, навчання персоналу пунктів проведення цьогорічного незалежного оцінювання (старших інструкторів, інструкторів, чергових) в округах тестування, оперативне інформування та інше.

Проведено навчання та сертифікацію 98-ми відповідальних за пункти проведення ЗНО та їх помічників, а також 55-ти працівників департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, які під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання залучатимуться в якості уповноважених осіб УЦОЯО.

Оскільки у цьому році до проведення ЗНО залучено багато осіб, які виконуватимуть ці функції вперше, Ольга Василівна дуже детально проаналізувала Дорожні карти, Реєстр нестандартних ситуацій та інші документи, що використовуються на пункті проведення ЗНО.

Після закінчення навчання всі залучені складали тест-контроль. Більшість присутніх як серед відповідальних за пункти проведення ЗНО та їх помічників, так і серед уповноважених осіб вже неодноразово виконували свої функції на пунктах проведення ЗНО і добре обізнані з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання, тому і результати їх тест-контролю було визначено межами високого рівня. Усе це дає підстави сподіватися на те, що, як і в попередні роки, цьогорічне ЗНО на Закарпатті буде організовано на високому рівні, переконують у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські школярі зняли ролик у стилі "батлів" Порошенка й Зеленського (відео)
Наступний Порошенко присвоїв двом закарпатським освітянам звання "заслужених"