В Ужгороді перевірять усі шкільні буфети


В Ужгороді перевіряють шкільні буфети

Враховуючи звернення батьків дітей, які навчаються в ужгородських школах, відповідно до розпорядження міського голови Ужгорода Богдана Андріїва сьогодні робоча комісія розпочала перевірку навчальних закладів на дотримання вимог організації харчування і торгівлі у буфетах. Зокрема, сьогодні члени комісії відвідали ЗОШ № 12, 15, 8, обидва корпуси ЗОШ №6.

Як повідомили в Ужгородській міськраді, під керівництвом заступника міського голови Олександра Білака, за участі представників управління правового забезпечення, управління освіти, відділу торгівлі та захисту прав споживачів Ужгородської міської ради, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Ужгороді Людмили Коломієць був проведений огляд асортименту продуктів у буфетах, перевірка складу виробів на наявність консервантів, дотримання норм реалізації товару у відповідності до законодавства.

Асортимент буфетної продукції суворо регламентований, затверджений постановою Головного державного санітарного лікаря України. У ході перевірки було виявлено, що у  більшості навчальних закладів є порушення дотримання вимог санітарного законодавства. Також зіткнулись із проблемою неналежної організації куточку споживача, де не було чітко зазначено вид товару, ціни та іншу актуальну  для споживача інформацію.

 – Ми комісійно перевіримо всі заклади, де підприємці здійснюють торгівлю продуктами харчування. Хочу наголосити, що така перевірка не є одноразовою, робоча комісія періодично перевірятиме школи. Адже не виключено, що через місяць чи два заборонений товар знову красуватиметься на прилавках шкільних буфетів. За результатами роботи комісії будуть надані висновки, підприємці будуть зобов’язані усунути виявлені недоліки, інакше буде рекомендовано розірвати з ними договір оренди. Керівники навчальних закладів нестимуть персональну відповідальність за дотримання санітарних норм у закладі і щомісяця звітуватимуть про це до управління освіти міської ради», – підкреслив Олександр Павлович.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Свалявському технічному коледжі відзначили День машинобудування
Наступний Відкрито доступ до електронного каталогу найбільшої на Закарпатті бібліотеки