В Ужгороді почала роботу Школа юних помічників поліції (відео)


Школа юного поліціянта в Ужгороді

З ініціативи Головного управління національної поліції Закарпатської області на території регіону започаткована програма «Школа юного помічника поліції». Перший презентаційний виступ правоохоронців різних підрозділів відбувся в ужгородському ліцеї «Лідер».

«В актовій залі школи яблуку ніде впасти», – зізнається одна з викладачок ужгородського ліцею «Лідер». Саме там зібралося близько сотні учнів 5-6 класів, щоби поспілкуватися з поліціянтами.

Тем для розмови було чимало. Та першим і найважливішим приємним повідомленням для юних вихованців ліцею стала презентація новітнього проекту «Школа юного помічника поліцейського».

Василь Мадяр, начальник сектору управління превентивної діяльності, розповів дітлахам, що за їхнім бажанням вони можуть стати учнями ще однієї, новоствореної школи. Якщо вони будуть юними помічниками поліцейських, вони зможуть навчатися основ правопорядку, формуватися як свідомі громадяни, патріоти своєї держави, цікаві й освічені особистості.

«Та окрім уроків правових навичок, – зазначив Василь Мадяр, – учні школи матимуть цікаве й різноманітне дозвілля: екскурсії, ігри, змагання, походи тощо. Юні помічники поліцейських зможуть долучитися до роботи багатьох спеціалістів: кінологів, експертів-криміналістів, патрульних…»

Із деякими з таких фахівців діти мали змогу поспілкуватися безпосередньо.

Сподобалася школярам і розмова з підполковником поліції Андрієм Куртою. Діти пильно слухали порад поліцейського про поводження з підозрілими предметами, відповідали на запитання, що стосувалися правової обізнаності.

Про безпеку дорожнього руху та поводження в транспорті розмову зі школярами вела старший інспектор Лідія Мацецька. Бесіда з дітлахами вдалася на славу: вони впевнено давали правильні відповіді про те, зі скількох років можна сідати за кермо, як поводитися на дорозі в непередбачуваних та екстремальних ситуаціях.

Та найбільше хвилювань і захоплення викликала розмова з експертами-криміналістами. У залі не виявилося жодного байдужого учня, котрий не хотів би проявити власні відбитки пальців, роздивитися всі інструменти, порошки та інші засоби, з якими працюють експерти.

Година спілкування з поліцейськими для дітей пройшла, як мить. А додавали веселого настрою виступи оркестру. Діти насолоджувалися звучанняммузичних композицій із мультфільмів «Алладін», «Ну, постривай!», «Simplythe best» (із репертуару Тіни Тернер) та ін.

І, звичайно ж, «десертом» для дітлахів було фотографування з поліцейськими, «присолоджене» усмішками та бадьорим настроєм від зустрічі.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Із студентами та викладачами УжНУ спілкувалися журналісти «Українського тижня»
Наступний Найважливіше, що треба знати абітурієнтам