В Ужгороді проходить фінал конкурсу “Учитель року-2024” з фізики


На Закарпатті вперше проходить фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика».

Педагогів та членів журі сьогодні під час відкриття привітало керівництво області.

Юрій Гузинець — заступник голови Закарпатської ОВА побажав учасникам, які гідно пройшли відбірковий етап у своїх регіонах, плідної роботи та досягнення поставлених цілей:

«Щиро вітаємо вас на Закарпатті та тішимося, що саме в нас проходить фінальний етап цього конкурсу. Вчителі фізики виконують надважливу місію – навчають дітей одній з фундаментальних дисциплін. Тому низький уклін та подяка всім Вам за нелегку працю».

Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець підкреслила, що продемонструвати власний педагогічний досвід, креативність та оригінальний підхід 12 учителів-предметників з різних регіонів країни зможуть на базі одного з провідних навчальних закладів Закарпаття – Ужгородського наукового ліцею.

Фіналістів конкурсу також привітали доктор фізико-математичних наук, професор, перший проректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Олександр Сливка, начальниця відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло та завідувач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор та голова журі Володимир Заболотний.

Протягом тижня 12 учителів-предметників пройдуть два випробування: виконають фізичний експеримент, а також проведуть конкурсні уроки для учнів 9–10-х класів Ужгородського наукового ліцею.

Роботи учасників оцінюватиме кваліфіковане професійне журі. У складі комісії – 9 професорів, викладачів закладів вищої освіти, вчителів-предметників з усієї країни, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОВА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті триває Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)
Наступний На Мукачівщині завершилася Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)