В Ужгороді пройшла обласна олімпіада з української


Відкриття олімпіади з української мови та літератури, Алла Галас

25 січня до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з’їхалося 106 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області, поціновувачів українського слова, щоб змагатися за звання найсильнішого та право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Шанувальників української мови та літератури вітали Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО; Алла Галас, голова журі, доцент кафедри української мови філологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат філологічних наук; Тетяна Гнаткович, заступник голови журі, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, кандидат педагогічних наук, викладач української мови і літератури та російської мови і літератури, які наголосили, що мова визначає національний характер людини, є символом свободи та державності народу. Українську мову потрібно відчувати найменшою частинкою душі і пам’ятати, що мова – це серце нації, відображення змісту всього життя. Побажали учасникам гарних результатів та успіхів.

Під час олімпіади з української мови та літератури

Після ознайомлення з умовами проведення олімпіади учасники приступили до виконання конкурсних завдань, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Випускники Закарпатської академії мистецтв представили свої роботи на виставці "ЗИМА" (фото)
Наступний В УжНУ опублікували проект положення про виплату стипендій