У ЗІППО провели нараду щодо пробного ЗНО й передали в райони контейнери із завданнями


Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти
Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти

28 березня 2017 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в містах і районах та відповідальними за пункти пробного ЗНО–2017 щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

На нараді розглядалися й обговорювалися актуальні питання стосовно роботи пунктів пробного тестування, оформлення відповідної документації, оперативного інформування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти про хід пробного тестування.

Інструктаж щодо ЗНО

Закцентовано увагу на дотримання всіх правил і вимог процедури проведення пробного ЗНО-2017. Обговорювалися питання навчання персоналу ППТ; робота з дорожніми картами персоналу пунктів пробного тестування; виготовлення випускниками запрошень на пробне тестування.

Під час наради щодо пробного ЗНО в ЗІППО
Під час наради щодо пробного ЗНО в ЗІППО

У райони і міста передано контейнери з тестовими матеріалами, договори, дорожні карти персоналу ППТ, адміністративні та допоміжні пакети, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Календар пробного ЗНО -2017

01 квітня 2017 р. – українська мова та література;

08 квітня 2017 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Декан філологічного факультету Галина Шумицька в ефірі "Тиси-1" розповіла про спеціальність "Реклама і зв'язки з громадськістю" в УжНУ
Наступний В Ужгороді презентували книгу про Августина Волошина (відео)