В Ужгороді розпочався всеукраїнський етап турніру юних правознавців


Турнір юних правознавців в Ужгороді

27 жовтня Ужгород зустрічав 30 команд фінального етапу XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців з усіх областей України. Такий турнір проводиться щороку і вже став традицією. Перший був проведений у м. Харкові 2003 року.

Урочисте відкриття відбулося у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Вітальним словом відкрила захід Ганна Сопкова, голова турніру, директор департаменту освіти і науки Закарпатської державної адміністрації.

„Я рада, що у цій залі зібралися представники з усіх областей України, і я вірю у те, що тут присутні майбутні правознавці-професіонали – майбутнє України”, – такими словами привітала гостей голова турніру та наголосила на тому, що цьогоріч рекордна кількість учасників – 30 команд.

Вона побажала цікавої гри, достойних опонентів та нових друзів, адже мета турніру – не лише перемога, а й налагодження нових дружніх відносин.

Заступник голови турніру, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, Раїса Євтушенко також привітала присутніх та представила компетентне журі. Вона зазначила, що сьогоднішній XIV турнір організований та проводиться Міністерством освіти і науки, Міністерством юстиції України, офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Наталія Беца, член оргкомітету, національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ознайомила гостей із новими підходами та проектами у сфері вивчення прав людини, побажала учасникам залишатися завжди відкритими для спілкування, співпраці, толерантними, людяними, адже ці якості і є запорукою успіху, переконані в ЗІППО.

Лариса Красицька, голова журі, професор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, поділилася спогадами про проведення у 2007 році на Закарпатті Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та подякувала закарпатцям за гостинність, а командам побажала перемоги.

Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, заступник голови оргкомітету привітала гостей та скоординувала подальшу роботу.

28 жовтня в актовій залі Закарпатського ІППО відбулося жеребкування. Компетентне журі працює, а конкурсанти готуються до нелегких випробувань. Турнір триватиме по 31 жовтня. Тож хай переможуть найкращі!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Департамент освіти і науки ОДА провів нараду освітніх керівників області
Наступний Ужгородські вчені взяли участь в обговоренні проблем української медіаосвіти