В Ужгороді триває конкурс “Учитель року”


Учасники конкурсу "Учитель року-2016"

Педагог – це професія, яка змінює образ життя, відкриває нові можливості та перспективи, розвиває світогляд, спонукає до нових звершень. Учитель – це наставник і друг, який, навчаючи, проникає у найпотаємніші кутики дитячих душ, дає поради і настанови, формує світогляд, допомагає у важкі хвили. Освітянин сьогодні – це інтелектуально розвинена, творчо обдарована, професійно підготовлена, креативна, високоосвічена особистість.

Саме такі вчителі зібралися 10 лютого у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти для участі у Всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2016”.

Педагоги впродовж двох днів змагатимуться за звання кращого у номінаціях „Англійська мова”, „Захист Вітчизни”, „Історія”, „Математика”, а переможці представлятимуть наш регіон на ІІІ Всеукраїнському турі конкурсу „Учитель року – 2016”. Для цьогорічних переможців очного туру Конкурсу передбачено різні випробування, зокрема, тестування з фахової майстерності, захист навчального проекту, майстер-клас, моделювання відкритих уроків та їх самоаналіз.

Захід розпочався музичним привітанням Закарпатського народного хору під керівництвом Наталії Петій-Потапчук, який переніс присутніх у чарівний світ музики і подарував неймовірні хвилини піднесення.

Із вітальним словом до учасників звернулася директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько, яка наголосила на важливості ролі освітянина у суспільстві та зауважила, що професія вчителя – велика праця і відповідальність, в яку потрібно вкладати душу і серце. Вона побажала представникам найшляхетнішої професії перемоги у нелегких випробуваннях.

Шляхом жеребкування конкурсанти визначили послідовність проведення уроків, тему та клас. Учасники роз’їхалися для ознайомлення по загальноосвітніх навчальних закладах, де проводитимуть відкриті уроки.

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти із 13.00 педагоги почали змагатися у фаховій майстерності, виконуючи різні випробування, повідомили в Закарпатському ІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Школяр із Перечинщини займався інтернет-шахрайством
Наступний Оголошено прийом заяв у межах стипендіальної програми Словацької Республіки