В Ужгороді відбудеться IV Міжнародна літня школа програмування


Упродовж 8–16 серпня місто над Ужем знову наповниться найкращими студентами-програмістами не лише з України, а й з-за кордону, а лектори дивуватимуть вишукану публіку слухачів.

Минулого року школу відвідало понад 100 учасників з 15 українських університетів Харкова, Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Чернівців, Ужгорода та трьох вишів Грузії.

Кожного разу організатори стараються підібрати для слухачів найбільш цікаві теми. Цього року вони будуть такими:

Після лекцій студенти розв’язуватимуть авторські задачі на розглянуті теми.

Організатор школи – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца – розповів про особливості цьогорічного заходу:

«Як і торік, плануємо роботу в двох лігах. У першій будуть дещо складніші теми і відповідно складнішим буде й добір задач. У другій лізі передбачені більш загальні теми, а отже,  завданням лектора буде дати слухачам за короткий період достатньо базових знань.

Навчальну складову намагаємося доповнювати культурними заходами − учасники зможуть відвідати родзинки Закарпаття, щоденна паперова повноколірна газета цього разу донесе інформацію і про прикордонні міста сусідніх країн, куди при бажанні також можна влаштувати екскурсію у вихідний день, на відкритті та закритті перед учасниками виступлять цікаві музичні колективи, також будуть гарні заслужені призи для найкращих…»

Більше інформації про Літню школу програмування в Ужгороді – на її офіційному сайті.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти-айтівці УжНУ розробили унікальну інтерактивну мапу діалектів
Наступний Ужгородський університет підписав угоду про подвійні дипломи з Університетом Шафарика в Кошице