В Ужгороді відбудеться Міжнародна літня школа з програмування


Літня школа з програмування в Ужгороді

В обласному центрі Закарпаття зберуться найкращі молоді програмісти – вже вдруге відбудеться Літня школа з програмування. 

Цьогоріч зібрання стало міжнародним: у заході візьмуть участь команди не тільки з України, а й із Білорусі та Грузії.

Триватиме Літня школа з програмування 11–19 серпня на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету. Учасники матимуть можливість слухати лекції найкращих IT-фахівців, розв’язувати авторські задачі, цікаво проводити дозвілля.

Завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца розповів про особливості цьогорічної Літньої школи з програмування:

Олександр Міца
Олександр Міца

«Чекаємо на приїзд найкращих лекторів і найкращих студентів України з програмування. Приїдуть гості з Білорусі та Грузії. Також чекаємо чудову лекцію та контест від білоруського фахівця – Павла Іржавського. Він, до речі, уже був в Ужгороді 2012 року. Приїздив на конференцію молодих учених, яка проводилася на базі факультету інформаційних технологій. Багато українських команд приїдуть удруге. Цього року один день – посередині школи – ми запланували повністю під відпочинок. Організуємо екскурсію, будемо знайомити учасників також із чарівними куточками Закарпаття. Стільки багато чудових місць, що нині активно дискутуємо, куди передусім варто повести гостей… Цікавилися школою також команди Словаччини, Угорщини та Туреччини. Мабуть, більш широкий формат заплануємо наступного року…»

Мета школи – допомогти українським і зарубіжним студентам підвищити майстерність у розробці алгоритмів та написанні програм, сприяти підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі програмування.

Минулого року в Літній школі в Ужгороді взяло участь понад 100 студентів з усієї України (вони представляли 20 вищих навчальних закладів), а також учні закарпатських шкіл. Як відбувалася торішня школа, дивіться у відео:

Більше про Літню школу з програмування в Ужгороді можна дізнатися на її офіційному сайті.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Понад 300 випускників УжНУ отримали дипломи юриста (відео)
Наступний Оркестр Ужгородського музичного коледжу виступив із концертом на міжнародному фестивалі у Словаччині