В Ужгороді відбувся фестиваль молодих дизайнерів “Арт-революція” (фото)


Учасники конкурсу в ПАДІЮНі

Дванадцятий фестиваль молодих дизайнерів «Арт-революція» провели в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Понад 25 молодих дизайнерів зі всієї області представили свої колекції вбрання і аксесуарів. Креативний підхід до колекцій зачарував усіх присутніх. Ведучою свята, як і останні кілька років, була відома закарпатська журналістка та авторка неповторних прикрас Лариса Липкань.

Відкрили фестиваль колекцією вихованців молодіжного центру моди «Твій стиль» «ПАДІЮНу». Серед учасників заходу були як досвідчені дизайнери, так і зовсім юні. Найменшій учасниці цьогорічної «Арт-революції», яка представила колекцію свого одягу, всього 10 років. Декілька колекцій представили і студенти Мукачівського державного університету, які вже мають досвід участі у міжнародних конкурсах молодих дизайнерів одягу в Словаччині та Хорватії.

Конкурс дизайнерів в Ужгороді

У рамках фестивалю в «ПАДІЮНі» було оголошено конкурс нестандартної фотографії «ФотоАртРеволюція». На конкурс надійшло понад 70 робіт. Кращі з них організатори показали гостям під час фестивалю на великому екрані, а фотовиставка продовжує діяти у фойє 2 поверху.

Виступ моделей у ПАДІЮНі

Крім того, доторкнутись до прекрасного могли всі відвідувачі, адже напередодні «Арт-революції» в холі «ПАДІЮНу» пройшла виставка-продаж унікальних речей, створених власноруч: кольє, браслети, заколки, найрізноманітніші аксесуари, а також вироби з лози та вишиті бісером та хрестиком великодні скатертини та серветки – все від молодих креативних закарпатських творців. Варто зазначити, що в рамках заходу дизайнери представили кілька колекцій, виконаних в народному стилі: сукні, спідниці та чарівні сорочки. Авторки переконують: народні традиції – це те, що нас завжди супроводжує і що ми повинні берегти і популяризувати. А приємним бонусом для всіх гостей стала нова постановка номеру від студії сучасного танцю «БЛІЦ».

Маленькі моделі в ПАДІЮНі

На завершення організатори вручили всім учасникам дипломи та подяки за участь в фестивалі. Як зазначила керівник проекту «Арт-революція» Маргарита Сойнова, щороку у фестивалі бере участь дедалі більше учасників, а це свідчить про те, що на Закарпатті є чимало талановитих молодих людей, які творять і діляться своїми творіннями.

Арт-революція в ПАДІЮНі

Всі учасники фесту отримали подарунки від партнера заходу – Ужгородської швейної фабрики, повідомили на сайті “ПАДІЮНу“.

ПАДІЮН - конкурс дизайнерів, модельєрів в Ужгороді

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Історик Георгій Касьянов: Способи здійснення декомунізації нагадують комуністичні практики
Наступний Учений із Ужгорода дослідив ДНК тварини, що пережила динозаврів