В Ужгороді відбувся обласний етап олімпіади з української мови та літератури


Виступає декан філфаку УжНУ Галина Шумицька

До його проведення долучилися представники Ужгородського університету, повідомляє Медіацентр УжНУ.

25 січня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Познайомилися зі школярами з усього Закарпаття та презентували їм Ужгородський університет представники філологічного факультету вишу.

Першими гостей із різних куточків області привітали завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО Тетяна Гнаткович і заступник директора з наукової роботи і міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, кандидат історичних наук Михайло Басараб.

Учасники обласного етапу з української мови та літератури

Відтак слово взяла декан філологічного факультету УжНУ Галина Шумицька, яка висловила радість бути присутньою на такому заході:

«Я дуже тішуся, що попередній рік видався «мовним» на державному рівні. Статус української мови в нашій країні починає суттєво мінятися. У свою чергу, учасники нинішнього заходу долучаються до справді історичного моменту».

Галина Василівна розповіла присутнім про спеціальності, які можуть обрати для себе абітурієнти філологічного факультету УжНУ, особливості навчання студентів підрозділу, їхні можливості та перспективи. Крім того, гості дізналися про цьогорічні новації, зокрема відкриття трьох нових освітніх програм на факультеті.

Заступник декана філфаку з виховної роботи Олег Хававчак поділився з учнями позитивним настроєм і спогадом про власну участь в олімпіаді у шкільні роки. Відтак сказав кілька слів про навчання на філологічному факультеті УжНУ та вручив присутнім листівки з інформацією про підрозділ і виш загалом.

Після урочистої частини олімпіади школярам побажали змагального духу та усвідомлення вже досягнутої перемоги. Відтак учні приступили до роботи. До слова, до складу журі заходу було запрошено й кількох викладачів україністських кафедр філфаку УжНУ.

Антоніна Чундак
Медіцентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В ефірі "Тиси-1" розповіли про знущання над дітьми в школах (відео)
Наступний В Ужгороді захищали свої роботи члени Малої академії наук України