В Ужгороді відкрили філію Малої академії наук


Відкриття філії МАН в Ужгороді

Нещодавно у великому залі міської ради відбулося урочисте відкриття Ужгородської філії Закарпатського відділення МАН.

Керівник Ужгородської філії МАН, методист МК управління освіти Ужгородської міської ради Олена Шварц підвела підсумки діяльності за 2016-2017 н.р. Методист відзначила, що порівняно з минулим роком є достатнє покращення роботи, але не повне усунення недоліків.

У 2016-2017 навчальному році 158 робіт було подано на І етап конкурсу захисту МАН. З призерів І етапу ( 112 учнів) 45 учнів стали членами команди ІІ етапу конкурсу. Добилися успіху 32 учнів, а 12 посіли І місце та презентували свої роботи на конкурсі-захисті наукових робіт ІІІ етапу МАН.

Особливо пишаємося двома учнями лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Данко Габріелою та Мелеш Катериною, адже ці дівчата стали призерами ІІІ етапу МАН. На всіх трьох етапах стабільно хороші результати показують учні лінгвістичної, класичної гімназій, спеціалізованої школи №3. Відмітила методист і хорошу роботу в осередках МАН шкіл № 5, 6, 8, ліцею «Лідер», ліцею «Інтелект». У цих навчальних закладах робота з учнями постійно ведеться на високому рівні. Привітав дітей і проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, доцент Король Ігор Іванович, який наголосив, що УжНУ і надалі буде підтримувати обдаровану молодь.

Традиційно вручає подарунки призерам І етапу МАН спонсор, меценат, депутат Ужгородської міської ради Чурило Михайло Михайлович. Саме він вже вкотре нагородив майбутніх науковців цінними призами.

Гарним стимулом для дітей стало і те, що відповідно до рішення колегії управління освіти Ужгородської міської ради весною проводитиметься виставка-конкурс стартапів, завдяки якій креативні ідеї молоді стануть реальністю, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Фото: Марія Симкович

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородська професура започаткувала відкриті екскурсії Хустом
Наступний В Ужгороді запрацювала електронна черга до ДНЗ (відео)